Usługi


W ofercie Firmy Horyzonty Biznesu znajdują się:

  • Pełna dokumentacja aplikacyjna

Usługa obejmuje opracowanie wniosku o dofinansowanie projektu, przygotowanie niezbędnych załączników, w tym biznes planów, studiów wykonalności itp., wymaganej dokumentacji do upubliczniania zamówień.

  • Zarządzanie projektem, w tym rozliczenia

Zakres usługi dopasowany do potrzeb klienta, obejmować może prowadzenie wszystkich spraw formalno-organizacyjnych w projekcie, rozliczenia finansowe czy też doradztwo prawne.

  • Brokering innowacji

Masz pomysł na innowacyjne rozwiązanie techniczne, które może się okazać sukcesem komercyjnym, nie masz środków na jego wdrożenie, skontaktuj się z nami a pomożemy Ci znaleźć inwestora / kupca.

  • Opracowanie dokumentów strategicznych

Potrzebujesz wsparcia w realistycznym planowaniu przyszłości i wytyczaniu kierunków rozwoju, zachęcam do współpracy przy budowaniu strategii rozwoju gminy, powiatu, firmy, branży itp.

  • Szkolenia specjalistyczne

W naszej ofercie  znajdują się specjalistyczne szkolenia z zakresu funduszy europejskich, polityki spójności, prawa zamówień publicznych, prawa konkurencji, prawa ochrony własności przemysłowej. Prowadzą je doświadczeni trenerzy – praktycy, stosujący najnowsze metody nauczania osób dorosłych. Organizujemy zarówno szkolenia otwarte, jak i zamknięte.